خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی
عضویت در کانال تلگرام
02188480650 09122265941 همه روزه حتی روزهای تعطیل

تور آذربایجان نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 را با تور آذربایجان متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. کشور آذربایجان در قفقاز و شرق اروپا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشد. مناطق گردشگری آذربایجان بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها در باکو است. بدون شک کشور آذربایجان برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور آذربایجان آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از آذربایجان، خدمات ویژه سال نو در تور آذربایجان می باشد.

بهترین قیمت تور آذربایجان ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به آذربایجان با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور آذربایجان نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای آذربایجان در تعطیلات نوروز 99

فصل بهار در آذربایجان با تغییراتی زیادی روبه رو می شود. آب و هوای آذربایجان معمولا در نیمه اول فصل بهار بین گرم شدن و سرد شدن نامشخص است. با این وجود یخبندان در فصل بهار بسیار کوتاه است. درجه هوا در این فصل به 20 درجه سانتیگراد می رسد ولی در ارتفاعات اوج تغییرات فصلی طبیعت وجود دارد. بهترین زمان سفر به آذربایجان در فصل بهار می باشد. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های آذربایجان شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور آذربایجان به همراه داشته باشید. تور آذربایجان نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال نو خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 99 در آذربایجان

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین آذربایجان هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این کشور زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری آذربایجان به تنهایی خود قطب توریستی بسیار قوی در جهان است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به آذربایجان سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.