رستوران های بدروم

رستوران های بدروم

تاریخ آخرین به روز رسانی: 20 فروردین ، 1398

رستوران های بدروم

بدروم یکی از شهرهای کوچک کشور ترکیه است که در قسمت جنوب غربی این کشور واقع شده است اما با این حال در بین مسافران و علاقه مندان به تور ترکیه بسیار پرطرفدار است. ترکیه به دلیل رسیدگی که به نظافت و تمیزی سواحل خود می دهد بسیار محبوب است و از همین جهت در اطراف سواحلی که دارد تعداد زیادی اقامتگاه و رستوران وجود دارد ، در این مطلب آژانس آرزوی آسمان آبی قصد دارد تا چند تا از رستوران های شهر بدروم را معرفی کند. در ادامه همراه ما باشید. 

رستوران میت برگر و استیک هاوس بدروم

Meat Burger & Steakhouse bodrum

فضا و طراحی رستوران میت برگر و استیک هاوس بدروم (Meat Burger & Steakhouse)  مانند سایر رستوران های این شهر معمولی و دوستانه می باشد و نباید در انتظار رستورانی شیک و مجلل باشید و توصیه می شود که اگر همراه با خانواده به تور بدروم برای سفر می روید این رستوران را به خاطر داشتن جمع های خانوادگی و خوبی که دارد فراموش نکنید. استیک برگرها در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد به طوری که تعدادی از این رستوران ها تنها به پخت این غذاها می پردازند. رستوران میت برگر و استیک هاوس بدروم  که به دلیل استیک های خوش طعمش معروف شده است یکی از بهترین گزینه ها برای چشیدن طعم این غذاهاست.

 Ø±Ø³ØªÙˆØ±Ø§Ù†-میت-برگر-استیک-هاوس-بدروم

رستوران پیترز پلیس بدروم

Peters Place Restaurant Bodrum
رستوران پیترز پلیس بدروم، به گونه ای ساخته شده که صندلی هایی در فضای باز رستوران دارد و یکی از علت های مشهور شدن و محبوبیت آن در بین مسافران تور بدروم شده است. اکثر مشتری های این رستوران افراد بومی می باشند و توریستهای خارجی به ندرت از وجود چنین رستورانی آگاه هستند. رستوران پیترز پلیس (Peters Place) بیشتر یک مکانی دنج است و چون نوشیدنی های متنوع را سرو می کند اگر افراد حاضر در آن حتی تمایلی به خوردن غذا ندارند می توانند تنها با یک نوشیدنی در آن لذت ببرند که برای زوج های جوان یک انتخاب خوب می باشد. با رفتن به رستوران پیترز پلیس (Peters Place) شهر بدروم می توانید با آداب و رسوم های آنها آشنا شوید و یک وعده غذایی کاملا سنتی را امتحان کنید، از همین رو پیشنهاد می شود اگر دنبال چشیدن طعم غذاهای ناب هستید، در زمان سفر به بدروم سری هم به این رستوران بزنید. 

 Ø±Ø³ØªÙˆØ±Ø§Ù† پیترز پلیس بدروم

رستوران کجی بدروم

Keci Restaurant Bodrum

در شهر بدروم رستوران و غذاخورهایی که وجود دارد باعث شده فکری که درباره رستوران های مجلل و شیک دارید تغییر کند که البته جدا از رستوران هایی لوکسی که در رستوران هتل های بدروم است ، بیشتر غذاخوری های شهر یک محیط دوستانه و صمیمی دارد و غذاهایی بسیار خوش طعم در اختیار شما قرار می دهد. در شهر بدروم پیدا کردن جایی که بخواهید غذاهای سنتی و محلی آن را امتحان کنید کار راحتی است که اکثر افرادی که به این غذاها علاقه مند هستند رستوران کجی (Keci Restaurant Bodrum) را انتخاب می کنند .

 Ø±Ø³ØªÙˆØ±Ø§Ù†-کجی-بدروم-ترکیه

رستوران ماوی سورگن بدروم

Mavi Surgun Restaurant Bodrum

رستوران ماوی سورگن (Mavi Surgun) در میان مسافران تور بدروم و مردمان بومی شهر محبوبیت ویژه ای دارد و به دلیل اینکه غذاهای خود را با صید روز درست می کند از بهترین رستوران های دریایی شهر محسوب می شود. محیط رستوران ماوی سورگن خیلی خانوادگی و دوستانه می باشد به علاوه اینکه از کودکان استقبال می کنند و برای آنها در منو غذاهای مخصوص ارائه میدهند. این رستوران هم مانند اکثر رستوران شهر بدروم مناسب برای جمع های خانوادگی می باشد و نباید انتظار فضایی لوکس و خیلی شیک را داشته باشید. لازم به ذکر است که در رستوران ماوی سورگن (Mavi Surgun) تنها غذای دریایی سرو می شود، پس هنگامی که به تور بدروم سفر می کنید اگر غذای دریایی دوست ندارید، این رستوران را انتخاب نکنید. 

 Ø±Ø³ØªÙˆØ±Ø§Ù†-ماوی-سورگن-بدروم-ترکیه

رستوران ویندمیل بدروم

Windmill Restaurant Bodrum

سالن اصلی رستوران سر تا سر شیشه ای می باشد و مشتریان در زمان غذا خوردن از مشاهده طبیعتی که اطرافشان است می توانند نهایت لذت را ببرند. یکی از نکات قابل توجه رستوران ویندمیل (Windmill Restaurant) منوی آن است که پر از غذاهای مختلف برای ارائه به مشتریان می باشد. یکی از نکات مهم دیگر درباره این رستوران این است که تعداد زیاد غذاها کوچکترین تاثیری در کیفیت آن نگذاشته است. در فصل هایی که هوا گرم می شود فضای بیرون رستوران از رمانتیک ترین و زیباترین مکان های شهر بدروم می شود.

رستوران-ویندمیل-بدروم

مطالب مرتبط

نظرات یا پیشنهادات

به این صفحه امتیاز دهید
6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql