تور لبنان نوروز 1403

تور لبنان نوروز 1403

تور لبنان نوروز 1403

تعطیلات عید نوروز 1403 با تور لبنان

در تعطیلات نوروز و سال نو مردم در هر کجای دنیا با آداب و رسوم و سنت های خود به جشن و سرور و دید و بازدید می پردازند. مردم سرتاسر دنیا در تعطیلات عید نوروز چند روزی را از کارهای روزمره دست می کشند و به استراحت و تفریح می پردازند. در سال های اخیر بسیاری از مردم تمایل پیدا کرده اند که در تعطیلات سال نو از شهر و حتی کشور خود فاصله بگیرند و به شهرها و کشورهای دیگر سفر کنند تا علاوه بر استراحت بتوانند از مکان های جدید و نقاط دیگر دنیا دیدن کنند. عده بسیاری از مردم جشن سال نو را در جایی دور از محل زندگی خود برگزار می کنند و تعطیلات خود را سپری می کنند. از این جهت در سال های اخیر تورهای داخلی و خارجی بسیاری در تعطیلات نوروز برگزار می شود تا علاقمندان بتوانند از آنها استفاده کرده و تعطیلاتی به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانشان رقم بزنند. لبنان کشوری در غرب آسیاست. موقعیت جغرافیایی لبنان در نقطه پیوند مدیترانه با دنیای عرب است و باعث پدید آمدن تاریخ بسیار غنی و تنوع دینی، نژادی و فرهنگی شده است. لبنان معروف به عروس خاورمیانه با پایتختی بیروت است. بیروت از نظر کیفیت زندگی از جمله بهترین و برترین شهرهای دنیای عرب به شمار می رود. لبنان سرزمینی بلند و کوهستانی ست و در کرانه شرقی دریای مدیترانه واقع شده است. یکی از بهترین انتخاب ها برای نوروز 1403 می تواند لبنان باشد. شما می توانید با تور لبنان به بیروت سفر کنید و از زیبایی های شگفت انگیز این مسیر پر جاذبه لذت ببرید.
لبنان که با توجه به موقعیت جغرافیایی و زیبایی های بی پایانی که دارد جزو بهترین مقاصد گردشگری دنیا شناخته شده است، یکی از بهترین انتخابات برای سفر نوروز و سال نو به شمار می رود، چرا که در این بازه زمانی جشن ها و رویدادهای بسیار جالب و جذابی در این کشور زیبا و پر جمعیت برگزار می شود. در تور لبنان ویژه بهار 1403 می توانید یکی از بهترین تجربیات سفر را برای خود رقم بزنید. محیط آرام و فرهنگ و آداب و رسوم و مهمان نوازی لبنانی ها باعث می شود تا سفری سرتاسر پر از خاطره های فراموش نشدنی و به یاد ماندنی برای شما به جای بماند. از آنجایی که تعطیلات عید نوروز به نسبت دیگر تعطیلات بیشتر است، بسیاری از ایرانیان زمان سفر خود را در عید برنامه ریزی می کنند تا با خیال راحت به گردش و تفریح بپردازند، از طرفی به دلیل مسافت به نسبت کم لبنان با ایران، یکی از مقاصد مناسب برای هموطنان عزیزمان نیز به شمار می رود. آژانس آرزوی آسمان آبی، تور لبنان ویژه تعطیلات عید نوروز 1403 را با کمترین هزینه و بیشترین امکانات به مسافران خود ارائه می دهد تا علاقمندان سفر به لبنان بتوانند تعطیلاتی رویایی و بسیار عالی را تجربه نمایند.

بهترین قیمت تور لبنان تعطیلات نوروز 1403

هزینه تور لبنان ویژه سال نو با توجه به شهری که می خواهید از آن سفر خود را آغاز نمایید متفاوت است برای مثال قیمت تور لبنان از شیراز یا تور لبنان از مشهد با قیمت متفاوتی نسبت به سفر از تهران خواهد بود. مقصدی که انتخاب می کنید نیز در قیمت تور، تاثیرگذار است تور لبنان به مقصد شهرهای متفاوت آن در یک محدوده قیمتی نیستند. قیمت تور لبنان با پروازهای ایرانی و پروازهای خارجی نیز متفاوت هستند. 

آب و هوای لبنان تعطیلات نوروز 1403
جمهوری لبنان دارای آب و هوای مدیترانه ای است و از تابستان های گرم و شرجی و زمستان های سرد برخوردار است و از این رو بهترین زمان سفر به لبنان از اواسط اسفند تا اوایل خرداد است. 

جاذبه های گردشگری لبنان

لبنان مقصدی توریست پذیر و بسیار زیباست. این مسیر زیبا دارای فرهنگ و سنت غنی می باشد. لبنان در کل به چهار ناحیه تقسیم می شود. سواحل لبنان، دارای مناطق کوهستانی ست که به موازات سواحل آن، دره بقاع و همچنین کوه های بین روسیه و لبنان است. لبنان دارای تاریخ و سنت دیرینه ای است و می توان دریافت که از هر گوشه ی لبنان می توان جاذبه ی توریستی زیبایی را ببینید. از معروف ترین جاذبه های گردشگری لبنان می توان به بیروت، بعلبک، غار جیتا، بیبلوس، فارایا، درختان سرو و ... اشاره کرد.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql