تور سنت پترزبورگ نوروز 1403

تور سنت پترزبورگ نوروز 1403

تور سنت پترزبورگ نوروز 1403

تعطیلات عید نوروز 1403را با تور سنت پترزبورگ متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. شهر سنت پترزبورگ یکی از زیباترین شهرهای کشور روسیه در شرق اروپا است و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام دنیا است. مناطق گردشگری سنت پترزبورگ بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها در مرکز شهر سنت پترزبورگ قرار دارد. بدون شک شهر سنت پترزبورگ برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 1403 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این شهر برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 1403 با تور سنت پترزبورگ آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از سنت پترزبورگ ، خدمات ویژه سال نو در تور سنت پترزبورگ می باشد.

بهترین قیمت تور سنت پترزبورگ ویژه نوروز 1403

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به سنت پترزبورگ با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 1403 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 1403 خود را داشته باشید. تور سنت پترزبورگ نوروز 1403 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای سنت پترزبورگ در تعطیلات نوروز 1403

فصل بهار در سنت پترزبورگ با تغییراتی زیادی روبه رو می شود. چهره سنت پترزبورگ در این فصل گم گم تغییر می کند و رودخانه نوا در این فصل دوباره جریان پیدا می کند. طبیعت و درختان در این فصل سبز می شود و جوانه می شود. ولی هنوز وجود زمستان در فصل بهار همچنان احساس می شود. آب و هوای سنت پترزبورگ معمولا در نیمه اول فصل بهار بین گرم شدن و سرد شدن نامشخص است. با این وجود یخبندان در فصل بهار بسیار کوتاه است. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های سنت پترزبورگ شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور سنت پترزبورگ به همراه داشته باشید. تور سنت پترزبورگ نوروز 1403 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال نو خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 1403در سنت پترزبورگ

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین سنت پترزبورگ هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این شهر زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ به تنهایی خود قطب گردشگری بسیار قوی در کشور روسیه است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به سنت پترزبورگ سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql