تور سریلانکا نوروز 1403

تور سریلانکا نوروز 1403

تور سریلانکا نوروز 1403

تعطیلات عید نوروز 1403 را با تور سریلانکا متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. سریلانکا یکی از زیباترین کشورهای دنیا است که در جنوب آسیا و در اقیانوس هند قرار دارد این کشور همچنین یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام دنیا محسوب می شود. مناطق گردشگری سریلانکا بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها کلمبو ،دامبولا ،کندی و بنتوتا اشاره کرد. بدون شک سریلانکا برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 1403 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 1403 با تور سریلانکا آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از سریلانکا ، خدمات ویژه سال نو در تور سریلانکا می باشد.

بهترین قیمت تور سریلانکا ویژه نوروز 1403

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به سریلانکا با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 1403 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3 و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 1402 خود را داشته باشید. تور سریلانکا نوروز 1403 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای سریلانکا در تعطیلات نوروز 1403

سریلانکا به دلیل نزدیکی به خط استوا آب و هوای آن نسبتا گرم است. این جزیره زیبا در تمامی طول سال دمایی حدوداً 28 الی 32 درجه سانتیگراد دارد البته آب و هوای مناطق مرکزی سریلانکا معتدل کوهستانی است. بهترین زمان سفر به سریلانکا در فصل بهار می باشد طبیعت سریلانکا در فصل بهار بسیار زیباست و گردشگران بسیاری در این فصل برای استفاده از سواحل این جزیره زیبا به این کشور سفرمی کنند تا جایی که فصل بهار بهترین زمان برای برگزاری تور سریلانکا نوروز 1403 است.

رویدادهای خاص عید 1403 در سریلانکا

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین سریلانکا هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این کشور زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری سریلانکا به تنهایی خود قطب گردشگری بسیار قوی در جهان است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به سریلانکا سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql