خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

رستوران استانبول 360

تاریخ ثبت: 1398/10/30

معرفی رستوران استانبول 360 | 360Istanbul Restaurant

به جرات می توان گفت رستوران استانبول 360 یکی از منحصر به فرد ترین رستوران های استانبول است. این رستوران در پشت بام یک ساختمان قدیمی قرن 19 میلادی قرار دارد. علت نام گزاری این رستوران به استانبول 360 این است که چون رستوران در پشت بام ساختمان قرار دارد دید 360 درجه به کلی استانبول دارد. چشم انداز زیبا و غذا های عالی با کیفیت درجه یک با ترکیب منوی ترکی مدیترانه ای و ایتالیایی همه گی دست به دست هم داده تا این رستوران جزو برترین رستوران های استانبول قرار بگیرد. یکی از ویژگی های رستوران استانبول 360 این است که در نزدیکی خیابان استقلال قرار دارد که گردشگران پس از تفریح ، خرید کردن و به طور کلی رفع خستگی بعد از برنامه گشت شهری تور استانبول به این رستوران می روند.

رستوران استانبول 360

رستوران استانبول 360 فراتر از یک رستوران است. دکوراسیون داخلی و چشم انداز زیبای تراس این رستوران باعث جذب گردشگران به این مکان منحصر به فرد شده است. کادر آموزش دیده ، مواد غذایی ارگانیک و غذا های درجه یک این رستوران شیک در فضای قرن نوزدهم ، رستوران استانبول 360 را به یکی از معروف ترین رستوران های استانبول تبدیل کرده است. به گفته تیم رستوران 360 این رستوران از چند عنصر تشکیل شده است . منوی غذایی و نوشیدنی خلاق با بالاترین کیفیت ، برنامه های سرگم کننده و جذاب ، کیفیت خدمات رستوران در  سطح جهانی و منظره جذاب استانبول همراه با موسیقی و طراحی داخلی فوق العاده.

معرفی رستوران استانبول 360

منوی رستوران استانبول 360 | 360Istanbul Restaurant Menu

منوی رستوران استانبول 360 از مواد های طبیعی و ارگانیک تهیه می شود. به گفته گردشگران طعم و مزه غذا های رستوران خود گواه بر این مدعاست است. از غذا های محبوب این رستوران می توان به برنج با ماهی مرکب، نودل آسیایی با یک نوع قارچ فرانسوی ، فیله گوشت گاو با سالاد ، گوشت بره ، پیتزا و ماکارونی نام برد. همچنین انواع دسر ها هم در این رستوران سرو می شود.

منوی رستوران استانبول 360

آدرس رستوران استانبول  : 
استانبول - محله بیوغلو - خیابان استفلال - پلاک 163/8
تلفن رستوران استانبول 360 :
0090212251042