خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور امارات نوروز 99

 

تور امارات نوروز 99

امارات کشور کوچک در جنوب خلیج فارس می باشد. این کشور کوچک ولی ثروتمند به دلیل رشد اقتصادی و ساخت و ساز های خود به یکی از مراکز گردشگری جهان تبدیل شده است همه ساله هزاران گردشگر از سراسر جهان به این کشور کوچک ولی مدرن سفر می کنند. امارات به دلیل نزدیک بودن به ایران یکی از بزرگ ترین مراکز تفریح ایرانیان تبدیل شده است. امارات دارای شهر های مختلفی است ازجمله این شهرها امارات می توان به دبی، شارجه و عجمان اشاره کرد. بیشترین تور امارات نوروز 99 به مقصد دبی انجام می شود، در ادامه درباره دبی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

تور دبی نوروز99

همان طور که گفته شد دبی یکی ازمدرن ترین ومعروفترین شهر در امارات متحده عربی می باشد همچنین این شهر یکی از لوکس ترین شهرهای جهان می باشد. دبی جاذبه های گردشگری زیادی دارد از جاذبه گردشگری دبی می توان به پالم جمیرا (Palm Jumeirah)، پیست اسکی دبی (Ski Dubai)، برج العرب ( Burj Al Arab )، مسجد جمیرا  (  Jumeirah Mosque) و موزه دبی  ( Dubai Museum ) اشاره کرد. خرید کردن در دبی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا تبدیل شده ، دبی به قدری مراکز خرید بزرگ و مدرن وجود دارد که پایتخت خرید جهان معروف شده است. مراکز خرید در دبی بسیار متنوع است از مراکز خرید لوکس گرفته تا بازارچه های محلی ، از معروف ترین مراکز خرید دبی می توان به اوت لت مال (Dubai Outlet Mall)، اوت لت ویلیج (Outlet Village)، دراگون مارت (Dragon Mart) و دبی مال (Dubai Mall) اشاره کرد.

 

آب و هوای امارات در نوروز 99

به طور کلی امارات کشور گرم سیر است و بهترین زمان سفر به امارات در از آبان ماه تا اردیبهشت ماه می باشد. آب و هوای دبی هم در فصل بهار بین 20 تا 37 درجه درجه‌ ی سانتی‌گراد است. که بهترین زمان برای ورزش های آبی و قدم زدن در سواحلی چون ساحل جمیرا ، ساحل برج و ساحل الممزر دبی است.

 

رزرو هتل های امارات در نوروز99

امارات با داشتن گردشگر از سراسر جهان دارای انواع هتل های لوکس ، هتل های پنج ستاره و هتل های چهار و سه  است. هتل های امارات رنج قیمت متفاوت دارد و تاثیر مستقیم بر قیمت تور امارات نوروز 99 دارد. از معروف ترین هتل های امارات می توان به هتل مینا السلام (Mina Al Salam)، هتل آسیانا (Asiana Hotel)، هتل شیراتون جمیرا بیچ دبی (Sheraton Jumeirah beach) و هتل برج العرب دبی (Burj Al Arab Jumeirah) اشاره کرد.