خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور گرجستان نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان

تعطیلات عید نوروز بهترین زمان برای سفر است. سفر به یک مسیر پرگردشگر و محبوب با جاذبه های گردشگری فراوان و زیبا که می تواند خاطرات ارزشمندی را برای مسافرین بر جای بگذارد. کشور تاریخی گرجستان در سال های اخیر توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب نماید. این مسیر می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای تعطیلات نوروز با تورهای نوروزی می باشد. گرجستان دارای دو شهر تفلیس و باتومی است و از جمله مسیرهای ترکیبی پربازدید است. با انتخاب تورهای ترکیبی گرجستان نوروز 99 می توانید از هر دو شهر زیبای گرجستان دیدن کنید. مسافت گرجستان با ایران بسیار کم و هزینه سفر به گرجستان مناسب است. از این رو می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند باشد. تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از گزجستان، خدمات ویژه سال نو در تور گرجستان می باشد. 

قیمت تور گرجستان تعطیلات عید نوروز 99

تعطیلات نوروز بر خلاف اذهان عوام که فکر می کنند بخاطر افزایش قیمت ها نمی تواند زمان مناسبی برای سفر باشد، می تواند از جمله بهترین زمان ها برای سفر است. هزینه سفر به گرجستان با توجه به نوع تور انتخابی شما از جمله تعداد شب اقامت و یا هتلی که انتخاب می کنید و نیز کیفیت و خدمات هتل می تواند متفاوت باشد. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور گرجستان نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای گرجستان در تعطیلات عید نوروز 99

آب و هوای مطلوب و دلپذیر گرجستان در بهار، می تواند انتخاب مناسبی برای لذت بردن از جاذبه های گردشگری و بی نظیر گرجستان باشد. به طور کلی گرجستان دارای چهار فصل زیباست. البته مناسب ترین زمان سفر به این کشور زیبا ماه مارس است چرا که بهترین زمان سفر به گرجستان محسوب می شود. ولیکن در بهار به دلیل معتدل بودن هوا و جشنواره ها و رویدادهای زیبای گرجستان، گرجی ها بهار را بهترین زمان سفر به گرجستان می دانند. 

جاذبه های توریستی گرجستان

گرجستان، دارای آثار تاریخی فراوان است. از جمله جاذبه های گردشگری گرجستان می توان به انواع کلیساها و صومعه ها با معماری با شکوه و نیز حمام های گوگردی مشهور، دریاچه لیسی، پارک های مختلف مانند پارک آبی، سواحل جادویی، جشنواره های گوناگون، شهر سنگی اوپلیستیخه و نیز مجسمه ها و موزه ها و... می باشد.