خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

تور گرجستان نوروز 99

تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان

تعطیلات عید نوروز بهترین زمان برای سفر است. سفر به یک مسیر پرگردشگر و محبوب با جاذبه های گردشگری فراوان و زیبا که می تواند خاطرات ارزشمندی را برای مسافرین بر جای بگذارد. کشور تاریخی گرجستان در سال های اخیر توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب نماید. این مسیر می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای تعطیلات نوروز 99 باشد. گرجستان دارای دو شهر تفلیس و باتومی است و از جمله مسیرهای ترکیبی پربازدید است. با انتخاب تورهای ترکیبی گرجستان نوروز 99 می توانید از هر دو شهر زیبای گرجستان دیدن کنید. مسافت گرجستان با ایران بسیار کم و هزینه سفر به گرجستان مناسب است. از این رو می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند باشد. تعطیلات عید نوروز 99 با تور گرجستان آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از گزجستان، خدمات ویژه سال نو در تور گرجستان می باشد. 

قیمت تور گرجستان تعطیلات عید نوروز 99

تعطیلات نوروز بر خلاف اذهان عوام که فکر می کنند بخاطر افزایش قیمت ها نمی تواند زمان مناسبی برای سفر باشد، می تواند از جمله بهترین زمان ها برای سفر است. هزینه سفر به گرجستان با توجه به نوع تور انتخابی شما از جمله تعداد شب اقامت و یا هتلی که انتخاب می کنید و نیز کیفیت و خدمات هتل می تواند متفاوت باشد. 


آب و هوای گرجستان در تعطیلات عید نوروز 99
آب و هوای مطلوب و دلپذیر گرجستان در بهار، می تواند انتخاب مناسبی برای لذت بردن از جاذبه های گردشگری و بی نظیر گرجستان باشد. به طور کلی گرجستان دارای چهار فصل زیباست. البته مناسب ترین زمان سفر به این کشور زیبا ماه مارس است چرا که بهترین زمان سفر به گرجستان محسوب می شود. ولیکن در بهار به دلیل معتدل بودن هوا و جشنواره ها و رویدادهای زیبای گرجستان، گرجی ها بهار را بهترین زمان سفر به گرجستان می دانند. 

جاذبه های توریستی گرجستان

گرجستان، دارای آثار تاریخی فراوان است. از جمله جاذبه های گردشگری گرجستان می توان به انواع کلیساها و صومعه ها با معماری با شکوه و نیز حمام های گوگردی مشهور، دریاچه لیسی، پارکهای مختلف مانند پارک آبی، سواحل جادویی، جشنواره های گوناگون، شهر سنگی اوپلیستیخه و نیز مجسمه ها و موزه ها و... می باشد.