تور مسکو نوروز 1403

تور مسکو نوروز 1403

تور مسکو نوروز 1403

تعطیلات عید نوروز 1403 را با تور مسکو متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد است پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. شهر مسکو پایتخت کشور روسیه در شرق اروپا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تمام دنیا است. مناطق گردشگری مسکو بسیار زیاد هستند ولی بهترین آن ها در مرکز شهر مسکو قرار دارد. بدون شک شهر مسکو برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 1403 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این شهر برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 1403 با تور مسکو آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از مسکو ، خدمات ویژه سال نو در تور مسکو می باشد.

بهترین قیمت تور مسکو ویژه نوروز 1403

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به مسکو با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 1403 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و 4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 1403 خود را داشته باشید. تور مسکو نوروز 1403 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای مسکو در تعطیلات نوروز 1403

فصل بهار در مسکو با تغییراتی زیادی روبه رو می شود. این فصل آغاز یک دوره ی بسیار زیبای سال در شهر مسکو می باشد در فصل بهار یخ و برف شروع به ذوب شدن می کند و هوا رو به گرما می رود. آب و هوای مسکو معمولا در نیمه اول فصل بهار بین گرم شدن و سرد شدن نامشخص است. با این وجود یخبندان در فصل بهار بسیار کوتاه است. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های مسکو شنا کنید. ولی بهتر است لباس های گرم و سبک در تور مسکو به همراه داشته باشید. تور مسکو نوروز 1403 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال نو خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 1403 در مسکو

در جشن سال نو خورشیدی و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین مسکو هم در ایام تعطیلات نوروز دارای جشنواره هایی بسیاری است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و گردشگران از سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در فصل بهار خود را به این شهر زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری مسکو به تنهایی خود قطب توریستی بسیار قوی در کشور روسیه است ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به مسکو سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql