تور پکن  نوروزی

تور پکن نوروزی

تور پکن نوروزی

تفریح و گشت و گذر با تور پکن در تعطیلات نوروز 99

فصل بهار به دلیل شرایط آب و هوایی حاکم، یکی از بهترین فصل ها برای سفر به شمار می رود. جدا از وضعیت آب و هوایی، تعطیلات بسیار عالی عید نوروز نیز دیگر دلیلی است که مردم ایران این ایام را برای سفرهای خود انتخاب می کنند. مردم بسیاری در روز های عید تعطیلاتی دارند که در طول سال نمی توانند داشته باشند، به همین دلیل بهترین زمانی است که می توانند برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشند. رفت و آمدها، دید و بازدیدهای سال نو برای بسیاری از مردم دیگر قابل تحمل نیست و بسیاری از مردم برای رهایی از این شرایط و رفت و آمدها برنامه سفر خود را برای عید نوروز می گذارند. تورهای نوروزی به دلیل تقاضای بالا چند سالی است که شهرت بسیار زیادی بین مردم پیدا کرده است و خیلی از افراد از ماه ها قبل برای عید خود تورهای مورد علاقه شان را رزرو می کنند. به خاطر وجود بازار عرضه و تقاضا، قبل از عید نوروز، قیمت ها افزایش نسبتاً زیادی پیدا می کند. بنابراین چنانچه می خواهید تورهای خارجی را برای ایام سال نو رزرو نمایید، بهتر است از 3 الی 4 ماه قبل از عید اینکار را انجام دهید تا متحمل هزینه گزافی نباشید. آژانس هواپیمایی آسمان آبی، میزبان شما در تورهای نوروزی می باشد و شما می توانید یک سفر شگفت انگیز را در تعطیلات بهار تجربه نمایید.

سفر با تور پکن در ایام نوروز 99

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکان هایی سفر کنید که از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص هستند. شهر زیبا و دیدنی پکن که در شرق آسیا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشند. بدون شک کشور چین برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 99 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آن ها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آن ها، طبیعت فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 99 با تور چین آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از چین، خدمات ویژه سال نو در تور پکن می باشد. 

قیمت تور پکن ویژه نوروز 99

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفر به پکن با توجه به مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 99 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 99 خود را داشته باشید. تور پکن نوروز 99 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

سفر به شهر زیبای پکن در تعطیلات نوروز 99

یکی از مدرن ترین و پر طرفدار ترین پایتخت های شرق آسیا می توان به شهر زیبا و دیدنی پکن اشاره کرد. این شهر انتخاب مناسبی برای سفرهای نوروزی می باشد و شما یک تعطیلات عالی را در این شهر زیبا می توانید سپری کنید. این شهر پس از شانگهای، پر جمعیت ترین و قدیمی ترین شهر چین شناخته می شود. شهر پکن در شمال غرب واقع شده است و مرکز تجاری کشور چین نیز می باشد. این شهر چیزهای زیادی برای ارائه به شما دارد، از جاذبه های تاریخی، مراکز خرید، طبیعت بی نظیر، مراکز خرید و تفریحی همه و همه باعث شده این شهر انتخاب مناسبی برای سفرهای نوروزی باشد.

آب و هوای پکن در تعطیلات بهار 99

آب و هوای شهر پکن چهار فصل می باشد و از یک تابستان بسیار گرم و مرطوب می تواند به یک زمستان سرد و خشک برسد. رطوبت این شهر به دلیل وزش بادهای موسمی که از جنوب شرق می وزد زیاد می باشد. یکی از بهترین زمان ها برای بازدید از شهر پکن، فصل بهار می باشد و شما سفر بی نظیری را می توانید برای خود رقم بزنید. 
درجه حرارت در بهار از 68.5 تا 78.8 درجه فارنهایت متغیر است اما کمترین میزان آن از 46 به 56.5 می رسد. در بهار میزان بارش کمی به خصوص در ماه آوریل رخ می دهد، به ویژه در آوریل که میانگین بارندگی های آن 21 میلی متر است. می با میانگین 34.2 میلی متر باران در هر سال کمی بیشتر می شود. روزها طولانی تر می باشد و شما اقات خوشی را می توانید در شهر بگذرانید.
6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql