تور بدروم نوروز 1402

تور بدروم نوروز 1402

تور بدروم نوروز 1402

تعطیلات عید نوروز 1402 را با تور بدروم متفاوت تجربه کنید

تعطیلات عید نوروز زمانی بسیار مناسب برای استراحت و تفریح به شمار می رود. حال تصور کنید این زمان را به مکانی سفر کنید که یکی از مقاصد گردشگری محبوب در سرتاسر دنیا می باشد و پر است از جاذبه ها و مکان های دیدنی خاص. کشور ترکیه در شرق اروپا واقع شده است و یکی از بهترین مقاصد توریستی در تمام دنیا می باشد. شهرهای گردشگری ترکیه بسیار زیاد هستند ولیکن برترین آنها، استانبول، آنتالیا، بدروم، ازمیر و ایران که همسایه ترکیه می باشد. بدون شک کشور ترکیه برای بسیاری از افراد جذابیت های بیشماری دارد که می تواند تعطیلات نوروز 1402 را به تجربه ای شگفت انگیز و خاص مبدل کند. این کشور برای تمامی افراد با سلیقه های متفاوت چیزی دارد که آنها را راضی کند. در محله های شلوغ و پر رفت و آمد بازارهای سنتی و مکان های دیدنی برای تفریح و بازدید وجود دارد که به محض فاصله گرفتن از آنها، طبیعتی دلنشین و فوق العاده در انتظار شما خواهد بود. تعطیلات عید نوروز 1402 با تور بدروم آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی یکی از خاص ترین تجربه های زندگی شما خواهد بود. هدیه آژانس آسمان آبی به مسافران علاقمند به بازدید از بدروم، خدمات ویژه سال نو در تور بدروم می باشد.

بهترین قیمت تور بدروم ویژه نوروز 1402

از آنجایی که تعطیلات نوروز یکی از پر رفت و آمد ترین زمان های سفر است، تمام هزینه ها افزایش پیدا می کنند. هزینه سفردر تور بدروم با توجه به هتلی که می خواهید به آن اقامت کنید، مدت زمان اقامت، کیفیت هتل انتخابی شما و میزان خدماتی که می خواهید داشته باشید متفاوت خواهد بود. بسیاری از مردم تصور می کنند که عید نوروز به دلیل افزایش قیمت ها، زمان مناسبی برای سفر نیست، این در حالی است که اگر برنامه درستی برای نوروز 1402 خود داشته باشید می توانید بهترین تجربه را از سفر نوروزی داشته باشید. چنانچه از 3 و4 ماه زودتر اقدام به رزرو پرواز و هتل خود نمایید، می توانید با قیمتی مناسب و هزینه کم سفر نوروز 1402 خود را داشته باشید. تور بدروم نوروز 1402 یکی از بهترین تجربه های سفر شما خواهد بود.

آب و هوای بدروم در تعطیلات نوروز 1402

شهر ساحلی بدروم در تمام فصول سال میزبان توریست های بسیاری از سرتاسر دنیا است. بدروم در اکثر ماه های سال دارای آب و هوای گرم و آفتابی است. همین موضوع برای مسافران بسیار لذت بخش است. بدروم از آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است. از اواسط فروردین ماه می توانید در استخر هتل های بدروم شنا کنید. دمای هوا بدروم در فصول گرم به بیش از 30 درجه سانتیگراد میرسد و در فصول خنکتر سال دما بین 16 تا 21 درجه سانتیگراد متغییر است. تور بدروم نوروز 1402 یکی از بهترین تجربه های سفر شما در آغاز سال خواهد بود.

رویدادهای خاص عید 1402 در بدروم

در جشن سال نو و نوروز در بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا مراسم و جشن های بسیار خاصی برگزار می شود. در این بین بدروم هم در ایام تعطیلات نوروز نیز دارای جشنواره هایی است که برای مردم جهان جذابیت فوق العاده ای دارد و مردم سرتاسر دنیا به خاطر شرکت در آن ها هرساله در بهار خود را به این شهر زیبا می رسانند. جاذبه های گردشگری بدروم به تنهایی خود قطب توریستی بسیار قوی ترکیه می باشد ولیکن این جشنواره ها و فستیوال ها نیز باعث می شود که گردشگران بسیاری برای بازدید از آن ها به بدروم سفر کنند.
با آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی همراه باشید.


6Ldp1IMkAAAAABEqogEocbkxumJLPF9GkhiiI5Ql