خرید تور مسافرتی، بلیط هواپیما و رزرو هتل از آژانس مسافرتی آسمان آبی

لانزاروته، سکونتگاه جاودانی

1397/07/21 | تعداد نظرات :0 |
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
|
گردشگری
لانزاروته یک جزیره بسیار زیبا در اسپانیا است که محلی برای به آرامش رسیدن می باشد. زیبایی های این جزیره بی نهایت شگفت آور است، جزیره ایی که ایرانی های باستان آن را به نام سکونتگاه جاودانی می شناختند، این جزیره جزء میراث جهانی یونسکو می باشد، جزیره ای جذاب از لحاظ زمین شناسان، چرا که این جزیره بیش از 300 مخروطه آتشفشانی دارد، این جزیره مقصد خوبی برای گردشگران خارجی می باشد، سواحل عالی، مناظری عالی و زیبا، قدم زدن در این جزیره و تماشای امواج، اقامت در هتل های لوکس و تجربه طعم غذای بین الملل در بهترین رستورانهایی که در این جزیره ساخته شده اند حس و حال خودش را دارد، شاید باورتان نشود اما این جزیره پر از دیدنی های گوناگون است، از جمله نشستن کنار حوضچه های گدازه ها و خوردن خرما و تماشای غروب آفتاب با نمایی از ساحل شنی و نخل هایی که زیبایی جزیره را دو چندان می کنند.
با توجه به افزایش چشم گیر تعداد گردشگران و مسافران، دولت اسپانیا در طی یک ابتکار عمل، مسیرهای پیاده روی، در نظر گرفتن نقاطی برای تفریح گردشگران و ساخت اقامتگاه های گردشگری در روستاهای این جزیره را برای رفاه گردشگران انجام داده است.
جهت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در هر کجای دنیا می توانید با همکاران ما در آژانس آسمان آبی، از طریق راه های ارتباطی با آژانس در تماس باشید.
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه